Re: Allegro, gumtree, ebay itp

Sadosia, wypowiem się jako wieloletnia WDPD.

Nie odbierz tego personalnie, ale dla mnie zaczynacie działać jak Szafa Malucha – przerost formy nad trescią. Mamy regulamin i tylko on się liczy. Ja wiem, że niektórych władza kręci, ale zachowajmy tu ten fajny klimat wyluzowanych kobiet, które chcą się wymienić infrmacjami, pogadać, poplotkować. Podpisy w sygnaturkach to nie jest działalnośc komercyjna, to li i jedynie wyprzedawanie niepotrzebnych rzeczy z szaf i piwnic WDPD – by się ich pozbyć, zwolnić miejsce, zarobić na weekendowy wypad nad morze…

Mówisz,że nie omżecie być wybiórcze. Zgadzam się. Więc po prostu nie usuwajcie postów z takimi sygnaturkami w ogóle. Jedynie wątki założone tylko i wyłącznie w celu reklamy swojej sprzedazy.

Uważam, ze szkoda by było zrobić z forum WDPD takiego forum, gdzie moderatorzy sa jak sędziowie, wychwytują każde odstępstwo od regulaminu i karzą forumki..Niestety takie fora podupadają, stają się polem do obrobienia dla moderatowów, a nie społecznością..

Może zróbcie głosowanie co forumki chcą – czy żeby usuwać posty z sygnaturkami i wtedy dotyczy o wszystkich, czy też wręcz odwrotnie ?