Re: Allegro, gumtree, ebay itp

I po raz kolejny powtarzam

Jak dla mnie to możecie w sygnaturach mieć co chcecie. Nie czuję potrzeby usuwania czegokolwiek ( póki jest to zgodne z pewnymi zasadami tu panującymi od dnia powstania tegoż forum ) ALE to MZ ma tu ostateczne słowo.

Ofelio nie widzisz wątków usuniętych ale chcę Cię zapewnić, że na pierwszej stronie ( a mam ustawioną ma maxa w ilości wątków ) nie ma ani jednego usuniętego wątku, w wątkach z kolei o ile dobrze widzę są usunięte 3 wpisy. Więc jak widzisz władza nam do głowy nie uderzyła, nie robimy z WDPD szafy malucha i jest tu nadal treść a nie forma.

Możemy nic nie usuwać ( bo dlaczego mamy jednym pozwalać na więcej a innym nie? ) albo możemy skupić się na atakach personalnych ( które zdarzają się raz na dwa lata ale jednak… ) i tylko tyle. I taka forma by mi najbardziej odpowiadała. Róbta co chceta w sumie dorosłe baby jesteśmy tu wszystkie i o tym jak forum będzie wyglądać zdecydujemy my wszyscy.Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się dildem posługiwać tak jak radiem. Jedno i drugie służy rozrywce. — Mirosław Bańko, UW