Re: poradźcie – blender czy robot kuchenny?

Wątki na WK są oblegane przez spamerów którzy urządzenia sprzedają i szukają naiwnych – dla mnie to jasny przekaz, każde urządzenie reklamowane w taki sposób to badziew i trzeba desperacko szukać naiwnych, którzy nabiorą się i kupią.

Multiquick ma funkcje wyrabiania ciast, siekania, kruszenia, miksowania, szatkowania na plastry (2 grubości) i wiórki (2 rozmiary), ubijania piany, przystawke do siekania ziół/orzechów i tarcia sera.

Nie wiem, jaki chleb wyrasta w kilkanaście minut, a piekę od lat. Ciasto rośnie w maszynie do chleba (niecałe 200 zł) która ma też funcję smażenia konfitur.

Za mniej niż 500 zł mam dwa urządzenia, które naprawdę się sprawdzają i nie wymagają od producenta zatrudniania trollujących spamerów.

Nie twierdzę, że nie jesteś zadowolona, po prostu nie wydaje mi się, żeby do wykonania kilku prostych czynności potrzebne było bardzo drogie urządzenie, desperacko reklamowane w dodatku, i przedstawiam tanią i w moim przekonaniu świetną alternatywę. Z zasady nie kupuję niczego, co polecane jest na WK – to forum jest kompletnie niewiarygodne – ani niczego wszystkorobiącego za ciężkie pieniądze a zrobionego za grosze najczęściej w Chinach.Chaotyczna neutralna.