Re: W czym dajecie dziecku picie do szkoły?

madzioreck napisała:

> Warto nie warto – ale policz, ile kosztuje codziennie mała flaszeczka wody.

Kosztuje ok 1,5zł-żywiec, albo nałęczowianka-czyli ok 33zł miesięcznie za wodę dla jednego dziecka. Rozumiem jak ktoś nie może sobie finansowo pozwolić, ale w innym przypadku?

Woda jest na pewno zdrowsza od wszelkiego rodzaju badziewia słodkiego, zdrowsza od kubusia, ptysia i herbatki owocowej z cukrem. Nie powoduje pragnienia, jak się rozleje nie spowoduje szkód.